Hírek Szakgimnáziumi hírek

A 2021/2022. tanév kezdő információi a szakgimnáziumban

2021. augusztus 31-én hivatalosan is megkezdődött az új tanév a szakgimnáziumban. Tanulóink átvették az új tankönyveket és az első héten mindenkinek kialakul az egyéni órarendje is. Hasznos információk a cikkben.

Minden szükséges információt megtalálhattok a hirdetőfalon, illetve az alábbi táblázatot megnyitva az aktuálisan esetleg frissülő információkat is elolvashatjátok.

• Mindig érkezzetek pontosan az órákra, illetve órabeosztásokra!
  • Előzetesen informálódjatok, hogy hol kell megjelennetek!
  • Ha valamiben nem vagytok biztosak, kéredezzétek tanáraitokat, vagy kérjetek információt a Tanulmányi Irodában!

Tanulmányi beosztások a 2021/2022. tanévben

A táblázat tartalmazza az osztályok névsorát, a különböző csoportkódokat és az órák időpontját, illetve a csoportok, együttesek névsorát.

Az első nap rendje

• 8.00-8.45 OSZTÁLYFŐNÖKI ÓRA
  • 8.55-9.40 OSZTÁLYFŐNÖKI ÓRA
  • 10.00-10.45 OSZTÁLYFŐNÖKI ÓRA KERETÉBEN DÖK GYŰLÉS A KODÁLY TEREMBEN.
    • Iskolai munkaterv ismertetése
    • Diákönkormányzat képviselőinek megválasztása
    • Információs beszélgetés
  • 13.00 Kamarazene beosztások a kifüggesztett rend szerint

Az osztályok a hirdetőfalon megjelölt termekben gyülekeznek az első órát megelőzően.

Testnevelés és néptánc órák

A szeptember 1-3 közti időszakban a testnevelés órák az iskola udvarán zajlanak (rossz idő esetén a tanári utasításnak megfelelő helyszínen). A néptánc órákon, a Domb utcai próbateremben szeptember 2-3-án már órarend szerint vár minden érintett évfolyamot Lovas Bálint tanár úr.

Órarend szerinti tanítás

SZEPTEMBER 2. CSÜTÖRTÖKTŐL A CSOPORTOS ZENEI ÓRÁK, ILLETVE A DÉLUTÁNI KÖZISMERETI ÓRÁK ÓRAREND SZERINT ZAJLANAK.