Hírek Tanulmányi információk Szakgimnáziumi tanulmányi információk

Évzárás és bizonyítványok kiosztása a szakgimnáziumban

Tájékoztatunk minden tanuló, hogy az előírások figyelembevételével kialakult a tanévzárás rendje és módja. Tanévzáró ünnepséget most nem tartunk, de lehetőséget adunk az osztályfőnököknek, hogy ünnepélyesebb keretek között tudják átadni az év végi bizonyítványokat osztályonként, a megadott időpontban a Kodály teremben. A részletes időbeosztás a cikkben található.

A beosztás a következő:

  • 9.00-9.45 9.A osztály
  • 9.45-10.30 9.B osztály
  • 10.30-11.15 10.A osztály
  • 11.15-12.00 10.B osztály
  • 13.00-13.45 11.A osztály
  • 13.45-14.30 11.B osztály
  • 14.30-15.00 1/13 évfolyam, valamint a szakmai vizsgabizonyítványok kiosztása 5/13, illetve 2/14 évfolyam tanulói számára.
    (a 12. évfolyamos, érettségiző tanulók a bizonyítványokat június 11-én, a szóbeli érettségi napján megkapják)

Tájékoztatunk mindenkit, hogy a bizonyítványok átadására szánt időben pontosan jelenjen meg az iskola Kodály Termében, ezzel is segítve, hogy mindenki időben hozzájusson a dokumentumokhoz. A megadott 45 perc időtartam alatt kell a tanulóknak az iskolából kipakolni is. Mivel az épületben csoportosulni a diákoknak továbbra sem lehet, ezért a pakolást be kell fejezni mire a következő osztály megérkezik. Felhívjuk a tanulók figyelmét arra is, hogy a hétfői nap után a szekrényekben maradt, el nem vitt tárgyak kidobásra kerülnek, mert egészségügyi okok miatt semmit sem tárolhatunk.

FONTOS!!! A szülők nem jöhetnek be az iskola épületébe!

A kollégiummal egyeztetve, a kipakolás ott is ezen a napon lehetséges, a nevelőtanárokkal személyenként egyeztetett időpontban. (a nevelőtanárok fogják felvenni a kapcsolatot a tanulókkal )