Hírek Eredményeink Szakgimnáziumi eredmények

A szolfézs ünnepe Debrecenben

Véget ért a XIV. Országos Kodály Zoltán Szolfézs-, Párosének- és Népdaléneklési Verseny. 2023. március 17-19. között nálunk jött össze 8 iskola 28 versenyzője és 23 felkészítő tanára. Szeretettel gratulálunk iskolánk népes csapatának az elért eredményekért!

A II. korcsoportban II. helyezést ért el Szemenyei Sámuel Barnabás (tanára: Stefánné Nagy Anna). A III. korcsoportban II. helyezett lett Szilágyi Péter (tanára: Vasné Katona Adrienne), III. helyezett Bodnár Boglárka (tanára: Linzenboldné Porcs Angéla). A IV. korcsoportban III. helyezést ért el Burai Zsolt Kevin (tanára: Végh Mónika).

A Párosének Versenyben a Szilágyi Péter-Gulyás Botond Benedek duó I., a Horvát Nikolett-Bodnár Boglárka kettős III. helyezést kapott. A lányok ősbemutatóként Dobos Dániel tanár úr művét is énekelték melyhez külön gratulálunk.

A “Schubert-mű harmóniai elemzéséért” különdíjat Szilágyi Péter, “A népdaléneklési versenyen nyújtott stílusos előadásért” különdíjat Horvát Nikolett kapta (tanára: Ecsedi-Oláh Petra). A versenyen helyt állt Szabari Levente (tanára: Radócz-Bélteki Anetta)

Szeretettel gratulálunk mindenkinek és hálásan köszönjük iskolánk egész közösségének a verseny rendezésében nyújtott segítségét!