Hírek Szakgimnáziumi hírek

A zene nem ismer határokat – Határtalanul! 2015

Szeretettel invitálunk mindenkit 2015. március 27-én 18:00 órai kezdettel a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar Liszt termében tartandó hangversenyünkre. A hangversenyen színpadra lép a Csíkszeredában már sikeres hangversenyt adott összevont Debrecen-Csíkszereda Ifjúsági Szimfonikus Zenekar és Énekkar. A Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Zeneiskola – AMI és a csíkszeredai Nagy István Művészeti Líceum szakmai együttműködése eredményeképpen megszületett hangversenyprodukcióban Kodály Zoltán, J. Haydn, B. Britten és G. Bizet művei mellett Bartók egyneműkarainak zenekari változata és Barabás Árpád Ráolvasó című műve is felcsendül – a szerző közreműködésével, Végh Mónika és Nagy Máté vezényletével. A belépés ingyenes, várunk minden zeneszerető debreceni polgárt!