Hírek Szakgimnáziumi hírek

Bemutatkoztak új tanulóink

A 2015. évi Zenei Világnap előestéjén csodálatos élményben lehetett része annak, aki még befért a zsúfolásig megtelt Kodály Terembe. Mindenki kíváncsian várta, hogy a közösség új tagjai milyen módon mutatkoznak be szüleik, barátaik, tanárok és diákok előtt. A monstre, közel 3 órás hangversenyt megérte végighallgatni, hiszen nagyon magas színvonalon szólaltak meg a zeneművek. Pedig a diákok most kezdik a valódi szakmai irányultságú képzést. Felemelő érzés volt látni és hallani az álló ovációt és a befogadás jeleként feltűzött jelvényt. Örörmmel tölt el bennünket, hogy a “Kodály” közössége megmutatta, mennyire befogadó és segítő azokkal, akik itt kívánják folytatni tanulmányaikat. Köszönet illet minden felsőbb évfolyamba járó diákot, aki bátorította, buzdította a “kicsiket”. Köszönjük a felkészítő tanároknak és a közreműködőknek a sok-sok munkát és segítséget, amit a produkciókhoz nyújtottak. Kedves új diákok! Szeretettel üdvözlünk benneteket újra a közösségben, s kívánunk még sok hasonlóan szép, felemelő hangversenyélményt!