Hírek

Boldog születésnapot, kicsi Virtuóz!

Örömmel gratulálunk Holozsai Eszternek, aki a 2016. évi verseny döntőjében, a 6-12 évesek korcsoportjában elnyerte a szakmai zsűri elismerését: korosztályának győztese lett. A komolyzenei tehetségkutató ugyan csak nemrég ért véget, de a kis fuvolás lány már most nyertesnek mondhatja magát, hiszen a sportolókat és sztárokat támogató Jaguár egy szponzorautóval lepi meg június 11-i születésnapján, hogy megkönnyítsék az életét. A járművet 3 hónapon át használhatja majd a család, ami jól is jön, hiszen Eszterhez özönlenek a koncertmeghívások mióta feltűnt a műsorban, így a következő hónapokban, több ezer kilométert kell majd megtenniük. Szeretettel gratulálunk Eszternek és a tanulmányait támogató tanárának Cseri Gyöngyinek és további szakmai sikereket, örömteli pályafutást kívánunk!