Hírek A Debreceni Zenede hírei

Díjaztuk a jó teljesítményeket

Szakgimnáziumi tanulmányi előmenetele miatt közel 100 dicséretet, oklevelet és tárgyi jutalmat adtunk át tanulóinknak a 2020/2021. tanév évzáró ünnepségén a Kodály Teremben.

A 2020/2021. tanévben elért versenyeredményeik elismeréseként – országos művészeti versenyen elért 1-3. helyezés – a Debreceni Tankerület KIVÁLÓSÁG DÍJÁT kapták: Harangi Annamária, Hánka Evelin, Buglyó Petra Éva, Popovics Emese, Ökrös Nóra, Benkő Lilla, Nagy Zita és Jenei Jázmin. Tanáraik Tóth Lilla, Juhász Erika és Sándor Tímea.

A 2020/2021. tanévben TANTÁRGYI DÍJAT vehetett át Szikora Adél és Bodnár Boglárka Lili. FŐTÁRGYI DÍJAT vehetett át Durkó Bertalan Tamás és Buglyó Petra Éva. NEVELŐTESTÜLETI DÍJAT kapott Muhari Eszter és Samodai Csenge Boróka. NEVELŐTESTÜLETI ZENEI DÍJAT kapott Gyárfás Balázs. A pandémia miatt elkésett, 2020. évi KODÁLY DÍJát átvehette Pucsok Tünde. A 2020/2021. tanévben KODÁLY DÍJBAN részesült a nevelőtestületi ajánlások alapján Benkő Lilla és Kovács Marietta Mária.

Szeretettel gratulálunk a díjazottaknak és további sikereket kívánunk pályájukon!