Hírek A Debreceni Zenede hírei

Felvételi a zeneiskolában

Minden gyereket szeretettel vár a Zeneiskola SZOLFÉZS ELŐKÉPZŐ és HANGSZERES osztályaiba alkalmassági meghallgatásra!

A Zeneiskola SZOLFÉZS ELŐKÉPZŐ OSZTÁLYAIBA (általános iskola 2. osztályától) HANGSZERES OSZTÁLYOKBA (általános iskola 3. osztályától) lehet jelentkezni. A meghallgatáson, az intézmény honlapján előzetesen kitöltött online jelentkezési lap alapján lehet részt venni!

Az alkalmassági vizsgák ideje:

2024. június 3-4. szolfézs-előképzős meghallgatás
14:00-17:00 között

2024. június 5-6-7. között hangszeres
meghallgatás 14:00-17:00 között.

Helyszín: 4024 Debrecen, Vár u. 1.

Amennyiben gyermeke zenei képzését igényli, kérjük, hogy a jelentkezési lapot 2024. május 6-17 között töltse ki. A kitöltött és elektronikusan beküldött jelentkezési lapot intézményünkben nyomtatjuk ki, melyet a meghallgatás idején tudnak ellenőrizni és aláírásukkal hitelesíteni a regisztráció alkalmával.