Hírek Zeneiskolai hírek

Felvételi a zeneiskolában a 2019/2020. tanévre

Minden gyereket szeretettel vár SZOLFÉZS és HANGSZERES osztályaiba meghallgatásra a Zeneiskola!

Hangszerbemutató koncertek a Simonffy Teremben.

• 2019. MÁJUS 28-ÁN 16:30-tól és
  • 2019. MÁJUS 30-ÁN 16:30-tól

A hangszerbemutató koncerteken az előképzőbe járó, hangszert még nem tanuló tanulók ismerkedhetnek a nálunk tanulható hangszerekkel. A hangversenyek után könnyebb lesz a választás.

MEGHALLGATÁSOK

• 2019. június 3-4-én (hétfő, kedd) 14.00-17.00 óráig ELŐKÉPZŐS SZOLFÉZS OSZTÁLYÁBA, (általános iskola 1. osztályától)
    Ide várjuk mindazokat a tanulókat, akik még nem jártak zeneiskolába, de szeretnék elkezdeni az alapozást a későbbi hangszeres tanulmányokhoz.
  • 2019. június 6-7-én (csüt., péntek) 14.00-17.00 óráig HANGSZERES OSZTÁLYOKBA (ált. iskola 2. osztályától)
    Ide jöjjenek azok a tanulók, akik már előképzős tanulmányokkal rendelkeznek és szolfézs tanáraik véleménye szerint megfelelő alapokkal és készségekkel rendelkeznek a hangszeres tanulmányokhoz.

Az elektronikusan kitöltött és beküldött jelentkezési lapot megkapják válaszként PDF formátumban a megadott e-mail címre, melyet 1 példányban kinyomtatva, aláírva, hozzák magukkal a meghallgatás napján és adják le érkezéskor az aulában! Csak ezt a jelentkezési lapot áll módunkban elfogadni! Kérjük figyeljenek a pontos kitöltésre!

Az alapfokú művészeti iskolai jogviszony térítési / tandíj fizetés mellett vehető igénybe. Tájékoztatásul közöljük, hogy a 2018/2019. tanévben intézményünkben fizetendő díjak az alábbiak szerint kerültek megállapításra egy tanévre:

• hangszeres térítési díj 15.600 Ft/fő/tanév
  • előképző csak szolfézst tanulók 9.400 Ft/fő/tanév.

A 2019/2020- tanévre fizetendő pontos díjakról augusztusban adunk tájékoztatást, a felvételi határozatok átvételekor.