Hírek

Ferenczy György Zongoraverseny

2017. november 17-18-án Budapesten, a VIII. Nemzetközi Ferenczy György Zongoraversenyen a következő szép eredményeket érték el növendékeink.

A szakgimnáziumi korosztály versenyében Teremi Dárius – II. díj és Ferenczy György Művészeti Díj (meghívás egy lengyelországi mesterkurzusra, Wroclawba), tanára: Taraszova Marianna. Pucsok Tünde – dicséret, tanára: Taraszova Marianna. Ádám András Balázs – dicséret, tanára: Grünwald Béla.

A zeneiskolások versenyében

Dávid Roland Mózes – II. díj, tanára: Laskay Edit. 

Balogh Vivien – III. díj, tanára: Fazakasné Kaszás Andrea. 

Darók Illés Dávid – III. díj, tanára: Grünwald Béla. 

Petróczi Anna – III. díj, tanára: Bögös-Minya Ágnes. 

Kuna Tamás – Dicséret, tanára: Magasné Prokob Gabriella. 

Iskolánkat méltón képviselte még Dobos Fanni, tanára: Grünwald Béla, Kiss Ádám, tanára: Bartha Ildikó, Vitányi Márk, tanára: Grünwald Béla, Kovács Dániel, tanára: Taraszova Marianna, Szabó Eszter, tanára: Taraszova Marianna, Samodai Csenge Boróka, tanára: Taraszova Marianna és Terdik Csenge, tanára: Mohácsiné Tőkés Tünde

Az eredményükhöz szívből gratulálunk!