Hírek Eredményeink

Ferenczy György Zongoraverseny, 2021

A 2021. november 6-7. között megrendezett versenyen iskolánk népes csapattal vett részt.

A zsűri értékelése alapján az alábbi eredmények születtek.

Dávid Roland Mózes 1. díjat kapott. Különdíjként meghívást kapott a VI. Nemzetközi Kárpátaljai Chopin Zongoraversenyre, Rzeszów-ba, valamint egy tanulmányi kirándulást nyert Lengyelországba. Tanára: Taraszova Marianna, a felkészítésben segített Laskay Edit.
Szemenyei Sámuel Barnabás 2. díjat kapott. Különdíjként meghívást kapott a VI. Nemzetközi Kárpátaljai Chopin Zongoraversenyre, Rzeszów-ba, valamint egy tanulmányi kirándulást nyert Lengyelországba. Tanára: Bodóné Kiss Szabina.
Újhelyi Norbert 2. díjat, Széles Krisztián 3. díjat kapott. Tanáruk: Grünwald Béla
Juhász Zente 1. díjat kapott. Tanára: Bodóné Kiss Szabina
Petróczi Anna Fruzsina 1. díjat kapott. Tanára: Bögös-Minya Ágnes
Jakab-Zalánffy Ábel 2. díjat kapott. Tanára: Dr. Bartha Ildikó

A versenyen részt vettek még Bessenyei Beáta Ilon és Boda Marcell, akik elismerő oklevelet kaptak. Szeretettel gratulálunk mindenkinek!