Hírek Tanulmányi információk Zeneiskolai tanulmányi információk

Gratulálunk az új zeneiskolai tanulóknak

Azok a növendékek, akik szolfézs-zeneismeret tanszakunkra nyertek felvételt, csoportba sorolásukról, illetve a szolfézs órák idejéről és helyéről (heti 2X45 perc) gyermekük leendő szolfézs tanárától fognak az önök által megadott e-mail címen értesítést kapni augusztus utolsó hetében. Az előképző osztályos növendékeinknek csak az első órán kell megjelenni (2021. szeptember 6 hétfő, vagy 7. kedd), az órabeosztás rájuk nem vonatkozik.

A hangszerre felvett növendékek 2021. szeptember 1-2-3- án – a megjelölt napok közül bármelyiken – 14:00-17:00 között kérjük jelenjenek meg iskolánkban az egyéni hangszeres és hozzá csatlakozó szolfézs csoportos órák beosztása miatt. Új hangszeres növendékeink zeneiskolai tanáruk nevét ezen a napon az aulában kifüggesztett hirdetőn találják meg.

Kérjük, az ÓRABEOSZTÁSRA hozzák magukkal gyermekük iskolai órarendjét, vagy egyéb délutáni elfoglaltságaik időpontjait, hogy a zeneiskolai órákat kollégáink ezek figyelembe vételével próbálják beosztani.
Az első szolfézs órák 2021. szeptember 6-7-én lesznek az előzetesen egyeztetett és ismertetett beosztás szerint.
A 2021/2022-es tanév kezdésével kapcsolatos egyéb információkat keressék honlapunkon 2021. augusztus 23-át követően.

Felvételt nyert tanulók listája OM azonosító alapján

Javaslat: a keresőmezőbe írja be gyermeke OM számát, hogy gyorsabban megtalálja.

[table “4” not found /]