Hírek Eredményeink Szakgimnáziumi eredmények

Halmozza a díjakat

Szép sikereket tudhat magáénak Burai Zsolt tanulónk, aki dr. Ittzés Tamás növendékeként a közelmúltban két rangos versenyen is részt vett.

Zsolt a 2022. december 2-4. között Győrben megrendezett XVIII. Országos Hegedűversenyen korcsoportjának II. helyezését szerezte meg, a zsűri I. helyezést nem osztott ki. Produkciója elismeréseként a Hubay Társaság különdíját is megkapta. A versenyen zongorán közreműködött Mogyorósi Éva.

A Besztercebányán rendezett III. Nemzetközi Prime Violin hegedűversenyen is elindult, ahol a nemzetközi zsűri 1. díjjal honorálta a produkcióját.

Az országos megmérettetésre készülőben egy kis szakmai “kirándulás” is belefért. A meghallgatások alapján Zsolt kiérdemelte és aktív résztvevőként ott volt Jaen-Efflam Bavouzet zongoraművész mesterkurzusán 2022. november 23-án, a Kodály Teremben.

Szeretettel gratulálunk az elismerésekhez és további sikeres pályafutást kívánunk!