Hírek Zeneiskolai hírek

IV. Nemzetközi Hegedű Fesztivál – Törökszentmiklós

A 2015. március 26-28. között megrendezett fesztiválon iskolánkat 10 tanuló képviselte. A zsűri döntése alapján a következő eredmények születtek. Fesztivál díj: Papp Benjamin Máté, tanára: Hegedűsné Hernádi Éva, zongorán közreműködött: Szentai Cecília. ARANY minősítés: Héty Hajnalka, tanára: Dr. Szilasiné Hajdu Éva, zongorán közreműködött: Ficsor Erika. Papp Benjamin Máté, Tanára: Hegedűsné Hernádi Éva, zongorán közreműködött: Szentai Cecília. EZÜST minősítés: Dankó Ádám, Tanára: Hegedűsné Hernádi Évam, zongorán közreműködött: Szentai Cecília. BRONZ minősítés: Kovács Marietta Mária, tanára: Barra Ákos, zongorán közreműködött: Krucsóné Horváth Márta. KÜLÖNDÍJ: Nagy Milán, tanára: Hegedűsné Hernádi Éva, zongorán közreműködött: Szentai Cecília. A GÁLÁN szerepelt Héty Hajnalka és Papp Benjamin Máté. TANÁRI KÜLÖNDÍJAK: Dr. Szilasiné Hajdu Éva, Hegedűsné Hernádi Éva, A zsűri döntése  alapján zeneiskolánk a LEGEREDMÉNYESEBB MAGYAR ISKOLA Díjat kapta. Magas színvonalon képviselték iskolánkat: Glavosits Villő, tanárai: Barra Ákos és Szesztay Zsoltné, zongorán közreműködött: Krucsóné Horváth Márta. Danyi Ákos, Szabó Rebeka, tanára: Hegedűsné Hernádi Éva, zongorán közreműködött: Szentai Cecília. Marusák Anna, tanára: Marosiné Bodnár Ildikó, zongorán közreműködött: Mohácsiné Tőkés Tünde.

Hegedűsné Hernádi Éva és tanítványaival és Szentai Cecíliával

Dr. Szilasiné Hajdu Éva és tanítványa Héty Hajnalka

Barra Ákos, Kovács Marietta Mária és Krucsóné Horváth Márta