Hírek Zeneiskolai hírek

IX. Országos Zenekari Verseny, 2017

Budafokon rendezték meg a IX. Országos Zenekari Versenyt, ahová az előzetesen elküldött felvételek elbírálása után három zenekarunk is meghívást kapott. A szakmaiság és a nevelőtestület összefogása ismét sikerre vitte a produkciókat.

Ifjúsági Fúvószenekar kategóriában I. díjban részesült a Debreceni Zenede Ifjúsági Fúvószenekara. Karnagy: Sárvári József. Az együttes felkészítésében részt vettek: Kerekes Imre, Pósafalvi Andrásné, Toldi Éva és Török Zsolt.

Gyermek fúvószenekari kategóriában I. díjban részesült a Debreceni Zenede Gyermek Fúvószenekara. Karnagy: Kerekes Imre. A zenekar munkáját segítették: Pósafalvi Andrásné, Sárvári József, Toldi Éva

Ifjúsági Szimfonikus Zenekar kategóriában II. díjban részesült a Simonffy Ifjúsági Szimfonikus Zenekar. (A zsűri I. díjat nem adott ki.) Karmesterek: Balogh József és Nagy Máté. A zenekar felkészülését Antal Barbara, Bogáti Bokor Orsolya, Gadár Ágnes és Hegedűsné Hernádi Éva segítették.

Szeretettel gratulálunk az együtteseknek és felkészítőiknek! Köszönjük segítő tanár kollégáink munkáját!