Hírek Szakgimnáziumi hírek

Jelentkezés szakmai vizsgára

Tájékoztatjuk az érettségi utáni képzésekben tanuló tanulókat, hogy a 2018/2019. tanév tavaszi vizsgaidőszakában szervezendő szakmai vizsgákra a jelentkezési lap már elérhető. A szakmai vizsgákra jelentkezni az 5/13 és 2/14 évfolyamokon tanulóknak lehetséges. A jelentkezés módjáról a cikkben található leírás.

A 2018/2019. évben az adatok pontos kitöltése miatt és a jelentkezés gördülékenysége miatt kizárólag ONLINE formában várjuk a jelentkezési lapokat.

A jelentkezés folyamata

  • ONLINE jelentkezési lap kitöltése – eléréséhez kattints erre a linkre
  • Kérjük, hogy a rendszer által generált jelentkezési lapot a tanulmányi irodán keressétek. Itt van lehetőség, hogy aláírja a jelentkező tanuló, a jelentkezés ezzel válik hivatalossá. A (315/2013. (VIII. 28.) Korm. rendelet szerint a jelentkezési lap egy másolati példányát az aláírást követően a vizsgára jelentkezőnek vissza kell adni.
  • Az írásbeli vizsgarész időpontja: 2019. május 13. 10:00
   A gyakorlati vizsgarész időpontja: 2019. június 3.
   A szóbeli vizsgarész időpontja: 2019. június 4.

A jelentkezési határidő: 2019. február 15.

A jelentkezési lap bármilyen számítógépről elérhető. Amennyiben szükséges, a tanulmányi irodában kaphattok segítséget a kitöltéshez. A szakmai vizsga 2019. évi tételsorával kapcsolatban Végh Mónika, Stefánné Nagy Anna, Linzenboldné Porcs Angéla és Nagy Máté ad felvilágosítást.