Hírek Zeneiskolai hírek

Kiemelkedő sikerek az Országos Zenekari Versenyen

2014. április 25-27. között Dunaújvárosban rendezték meg a VIII. Országos Zenekari Verseny döntőjét. A beküldött hangfelvételek alapján három együttesünk is a döntő résztvevője volt és részvételükkel kirobbanó sikert arattak. Szívből gratulálunk zenekaraink eredményes szerepléséhez, köszönjük valamennyi kollégánk közreműködését az együttesek felkészítésében, valamint a szülők és a Zenei Nevelésért Alapítvány támogatását a versenyen való részvételhez.

A versenyen a következő eredmények születtek:

 

Debreceni Zenede Gyermek Fúvószenekara
I. DÍJ
Karmester: Kerekes Imre

Simonffy Ifjúsági Szimfonikus Zenekar
I. DÍJ
Karmesterek: Balogh József és Nagy Máté

Debreceni Zenede Ifjúsági Fúvószenekara
I.DÍJ
Karmester: Sárvári József

Mindhárom együttesünk meghívást kapott a Nagydíjas versenyre, ahol a VIII. Országos Zenekari Verseny
NAGYDÍJÁT a zsűri döntése alapján a
DEBRECENI ZENEDE IFJÚSÁGI FÚVÓSZENEKARA
kapta.
Karmester: Sárvári József