Hírek Szakgimnáziumi hírek

Klarinétos és szaxofonos sikerek az országos versenyen

A szabadkai FEMUS verseny sikerei után tanulóinknak igen jól sikerült felkészülniük a VI. Országos Szaxofon Verseny és a XIV. Országos Richter János Klarinétverseny megmérettetéseire. A szaxofonverseny I. korcsoportjában Bencze Máté 1. díjat, Vincze Marcell 2. díjat és különdíjat, Szász Anna Zsófia 3. díjat kapott. A klarinétversenyen I. korcsoportban a zsűri nem adott ki 1. díjat, Hegyi Norbert 2. díjat, Majzik Zsuzsanna 3. díjat kapott. II. korcsoportban Mészáros Dániel 2. díjat, III. korcsoportban Miklósi Fruzsina 3. díjat kapott. Richter Edit tanárnő a szaxofonverseny legjobb zongorakísérőjének járó díjat, Linzenbold Gábor a szaxofonverseny felkészítő tanári különdíját, Áchim Tibor pedig a klarinétverseny felkészítő tanári különdíját vehette át. Szeretettel gratulálunk a fantasztikus teljesítményhez és további szép sikereket kívánunk!