Hírek Szakgimnáziumi hírek

Megemlékezés és díjátadó

2016. december 16-án, Kodály Zoltán születésnapján hagyományosan a Kodály Teremben rendezünk megemlékezést, melynek 2011 óta része a tanári Kodály Díj átadása is. Idén különleges színfolttal gazdagítottuk a megemlékezés és a díjátadás eseményét. A Kodály Terem melletti falon felavattuk az 1969-ben alapított, diákok részére adományozott és a 2011 óta tanárok részére is megszavazott Kodály Díjasok neveit tartalmazó táblákat. Az eseményen a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Debreceni Tankerületének képviselője mellett jelen volt az első, Kodály Díjjal kitüntetett diák, Ludmány András is. A vegyeskar műsora után, Tóth József intézményvezető köszöntő és méltató szavait követően a 2015. évi tanári Kodály Díjat a szakközépiskolai intézményegység pedagógusainak szavazatai alapján Taraszova Marianna vehette át. Az ünnepi estét Horváth Gábor zongorajátéka zárta. A díjazott kollégánknak szeretettel gratulálunk és további sikeres pályafutást kívánunk az iskola közössége nevében!

Ludmány András, 1969-ben Kodály Díjjal kitüntetett volt diákunk és Taraszova Marianna, a 2015. évi Kodály Díjas pedagógus a díjazottak neveit mutató tábla előtt