Hírek Szakgimnáziumi hírek Hírek a felvételi eljárással kapcsolatban

Megnyílt a felvételi űrlap

Értesítjük a 2021/2022. tanévre szakgimnáziumunkba jelentkező tanulókat, hogy az online felvételi űrlap már elérhető honlapunkon.

A felvételi eljárásban a 8. osztályból jelentkező tanulók általános iskolája a KIFIR rendszerében központi jelentkezési lapot készít. Ezen kérjük, hogy a rangsorban az első helyre soroljátok iskolánkat! A központi jelentkezést kiegészíti a honlapunkon található belső jelentkezési lap, melyen a szakmai előképzettségre vonatkozó, illetve az előzetes pontszámításhoz szükséges információkat gyűjtjük.

A felvételi jelentkezéshez mindkét lap együttes kitöltése szükséges! A jelentkezési határidő: 2021. február 19.

A jelentkezési lapot a felvételi tájékoztató oldalunkon találjátok, ide kattintva.