Hírek A Debreceni Zenede hírei

Mester-M Debrecenben

2021. április 8-án adták át 10 mesterpedagógusnak, és 11 az online oktatás területén kiemelkedő tanárnak, tehetséggondozó szakembernek a 2020-as MOL Mester-M díjat, valamint a Kedvenc Online Tanárom különdíjat.

Szeretettel gratulálunk a Mester-M díjjal kitüntetett Ludmány Antalné kolléganőnknek.

A MOL Mester-M Díj azoknak az áldozatkész tanároknak, edzőknek a munkáját ismeri el, akik ösztönzik a tehetséges gyerekeket a sport, a művészet és a tudomány területén, ezzel egy időben szakmailag, emberileg is tanítványaik példaképei. A pedagógusokat általában saját, korábbi diákjaik és tanítványaik jelölik a díjra, majd a legérdemesebb jelöltek közül a MOL Alapítvány kuratóriuma összesen tíz személyt díjaz.

Kolléganőnk felkészítő munkájának legutóbbi eredményeképpen Köszörüs Sára 2021. márciusában a III. „Wiener Klassiker” Danubia Talents Nemzetközi Zenei Versenyen III. helyezést ért el. Zongorán közreműködött Szilágyi Valéria.