Hírek Szakgimnáziumi hírek Hírek a felvételi eljárással kapcsolatban

Nyitott Kapuk, 2022

A 2022/2023. tanév középiskolai felvételi időszakában is szeretettel várjuk a zenei pálya iránt érdeklődő, tehetséges fiatalokat szakgimnáziumunkba. Ennek része az a konzultációs, beiskolázási rendezvény, ahol mindenki hasznos tanácsokat kaphat a felkészüléshez.

Nyitott Kapuk

2022. november 21.

• 9.00 Tájékoztató a képzésről és a jelentkezésről
  • 9.30 Elméleti írásbeli tudáspróba
  • 10.30 Bemutató órák
    • Angol nyelv óra – 9. évfolyam
    • Zenetörténet óra – 10. évfolyam
  • 11.30 Bemutató órák
    • Történelem óra – 9. évfolyam
    • Zeneelmélet-szolfézs óra – 9. évfolyam
  • 13.30 Főtárgyi konzultációk

A konzultáción részt venni nem kötelező. Azonban a hozzánk felvételiző tanulók nagyon hasznos információkat kaphatnak akár a saját tudásszintjüket, akár a felkészülést illetően.

Tehetségek Gálája a 160 éves Zenedében

Sajnos az erre a napra tervezett gálahangversenyt el kell halasztanunk. Az új időpont 2023. január 30. Az új időpontban is a szakmai konzultációkat követően 16.30 órától lehetőséget biztosítunk a tehetséges tanulóknak, hogy bemutatkozzanak Debrecen legszebb hangversenytermében. A gálahangversenyre jelentkezéseket e-mailben várunk a szakgimnazium@debrecenizenede.hu címre. Az alábbi adatokat kérjük elküldeni.

• Tanuló neve
  • Tanuló zeneiskolája
  • Felkészítő tanár
  • Zongorakísérő
  • 4-5 perces műsor

A jelentkezéseket minden esetben visszaigazoljuk.

Tájékozódj a felvételi követelményekről ide kattintva!

A rendezvény mindenkinek ingyenes. Tanulókat és szüleiket is várunk iskolánkba. Használják ki a lehetőséget és ismerjék meg a Kodály Zoltán nevét elsőként viselő iskolát, mely 160 éve szolgálja a tudást!