Hírek A Debreceni Zenede hírei

Rendkívüli felvételi eljárás

A középfokú felvételi eljárásban iskolánk rendkívüli felvételi időpontokban várja azokat a tanulókat, akiknek nem sikerült a februári alkalmassági vizsgán megmutatni a tudásukat, vagy nem értek el olyan eredményt, amivel bekerülhetnek iskolánkba.

A rendkívüli felvételi eljárásra az alábbi napokon és időpontokban kerül sor.

  • 2023. május 16. (jelentkezés május 11-ig)
  • 2023. június 21. (jelentkezés június 15-ig)
  • 2023. augusztus 22. (jelentkezés augusztus 16-ig)

A felsorolt napokon az alábbi beosztás szerint várjuk a jelentkezőket.

  • 10.00 elméleti írásbeli teszt
  • 11.00 elméleti szóbeli vizsga
  • 12.00 főtárgyi alkalmassági vizsga

A felvételi követelményeket megtalálják a felvételi tájékoztató lapon ide kattintva. Ugyanitt találják az online jelentkezési lapot is, melyet mindenképpen kérünk kitölteni a jelzett határidőig, hogy a meghallgatásokat szervezni tudjuk.

A tájékoztató tartalmazza a felvételi elbírálásának szabályait is.