Hírek Szakgimnáziumi hírek

Segítség a felvételire készülőknek

A szokatlan, korlátozásokkal nehezített járványügyi helyzetben a zeneművészeti felsőoktatásba felvételiző tanulóknak még egy fokkal nehezebb a helyzetük. Számos felsőoktatási intézmény kér videófelvételt a főtárgyi felvételihez. Iskolánk ehhez kíván segítséget nyújtani azoknak a tanulóknak, akiknek erre szüksége van.

Iskolánk felajánlja stúdiókapacitását azoknak a tanulóknak, akik úgy ítélik meg, hogy nincs lehetőségük otthon megfelelő minőségben rögzíteni a felvételi anyagukat. Kérjük, hogy 2020. május 20-ig mindenki egyeztessen Hauck Mátyás oktatás-technikus munkatársunkkal a felvétel időpontjáról.

Minden tanulónak 1 óra stúdióidőt biztosítunk. Ebben az időben a munkatárs rendelkezésre áll és rögzíti a szükséges anyagokat. A felvételek időszaka 2020. május 20-án indul, egyeztetni eddig az időpontig lehet.

Egyeztetés telefonon lehetséges, a +36 30 248 5596 számon.

Reméljük, hogy ezzel is hozzá tudunk járulni a felvételitek sikeréhez.