Hírek Zeneiskolai hírek

Sikeres szereplés a trombitaversenyen

A XIII. Országos Lubik Imre Zeneiskolai Trombitaversenyen, a területi válogatók eredményének köszönhetően iskolánk három korcsoportban is képviseltette magát. A kiváló szakmai felkészítésnek köszönhetően a III. korcsoportban induló Danyi Zoltán a szabadon választott mű előadásáért különdíjat kapott. (tanára: dr. Szabóné Puskás Ibolya, zongorán közreműködött Szentai Cecilia) A IV. korcsoportban induló Szurduk László a zsűri döntése alapján II. helyezést kapott (tanára: Török Zsolt, zongorán közreműködött Sárváriné Lábiscsák Klára) Sárváriné Lábiscsák Klára tanárnő zongorakísérői különdíjat kapott. Iskolánkat méltón képviselte még, korcsoportja egyik legfiatalabb versenyzőjeként Kovács Márk (tanára: Sárvári József, zongorán közreműködött Sárváriné Lábiscsák Klára) Növendékeink és tanár kollégáink munkájához, valamint az elért sikerekhez gratulálunk! Iskolánk egész közössége nevében kívánunk erőt és kitartást a további munkához!