Hírek

Szegedi Harsona Együttes – REMASTERED

A Szegedi Harsona Együttes Remastered elnevezésű koncertkörútját iskolánk Kodály Termében kezdi meg 2015. március 19-én, 18:30 órakor. A Gyivicsán György által vezetett Szegedi Harsonaegyüttes idén egy különleges műsorral várja a hallgatókat. A 2009 óta működő együttes eddigi öt nagyszabású szegedi koncertanyagának (Symphonic Trombones – 2009, TRAM-bones – 2010, Pozanalarm – 2011, Made in Trombone – 2012, Szegedi Harsonaegyüttes 2.0 – 2014) legjavával kíván kedveskedni a magyar közönségnek. De mint ahogy a cím is utal rá, a régi műsorszámok között lesznek olyanok, melyek újrahangszerelve szólalnak meg, és persze nem maradhatnak el az újdonságok sem. Ennek az “összefoglalásnak” az az oka, hogy az együttes idén először Szeged mellett másik 3 helyszínen is fellép. A belépés díjtalan!