Hírek Zeneiskolai hírek

Szép eredmények a hegedű-duó versenyen

Vácott rendezték meg a X. Országos Bartók Béla Hegedű-duó Versenyt zeneiskolások számára, ahol iskolánk tanulói kiválóan szerepeltek. Papp Benjámin Máté, Szabó Rebeka páros I. helyezést és a Zenetanárok Társaságának Különdíját is elnyerték. Tanáruk Hegedűsné Hernádi Éva – Felkészítő tanári különdíjban részesült. Héty Hajnalka, Sánta Ana Ester páros II. helyezés, felkészítő tanáruk: Dr. Szilasiné Hajdú Éva és Versánszky Ildikó. Szentesi Teodóra, Nagy Milán Dorián páros különdíjban részesült. Felkészítő tanáruk. Kissné Galuska Anikó és Hegedűsné Hernádi Éva. Glavosits Villő, Marusák Anna páros különdíjban részesült, felkészítő tanáruk Barra Ákos és Marosiné Bodnár Ildikó. Szentesi Teodóra, Nagy Milán Dorián páros különdíjban részesült. Felkészítő tanáruk: Kissné Galuska Anikó és Hegedűsné Hernádi Éva. Iskolánk elnyerte az Editio Musica Budapest Zeneműkiadó Kft. kottacsomagját. Szeretettel gratulálunk a csodacsapatnak és tanáraiknak, további szép sikereket kívánunk!