Hírek A Debreceni Zenede hírei

Notebookot a 9. osztályosoknak!

Új lehetőség! Elindult az RRF-1.2.1 projekt következő, az 5., 6. és 9. évfolyamos tanulókat célzó eszközbeszerzésének előkészítése, amelynek keretében már elérhető a regisztrációs felület a szülők, törvényes képviselők számára. A szülők 2023. november 30-ig között tudnak regisztrálni a KRÉTA Rendszeren keresztül.

Ezeknek az évfolyamoknak tervezetten 2024 tavaszán kerülnek kiszállításra az eszközök. A szülők 2023. november 30-ig tudnak regisztrálni a KRÉTA Rendszeren keresztül. Az igénylést a törvényes képviselő indíthatja el a 9. osztályos gyermek gondviselőjeként kapott hozzáférési adatokkal, a KRÉTA rendszeren keresztül. Az iskola KRÉTA felületének elérése: https://debrecenizenede.e-kreta.hu/

A szülők 2023. november30-ig között tudnak regisztrálni a KRÉTA Rendszeren keresztül.

Amennyiben nincs gondviselői hozzáférésük, vagy nem férnek hozzá a rendszerhez, keressék a szakgimnázium Tanulmányi Irodáját a +36 30 961 0667 telefonszámon.

Kérjük, éljenek a lehetőséggel!

A regisztrációról bővebben itt olvashatnak: https://tudasbazis.ekreta.hu/pages/viewpage.action?pageId=75104834

A tanulóknak szóló ÁSZF elolvasható a Klebelsberg Központ honlapján is.