Hírek Eredményeink Zeneiskolai eredmények

VI. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny

A Danubia Talents Művészeti Egyesület rendkívüli, online formában hirdette meg az VI. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Versenyt, amelyre a versenyzőknek videót kellett beküldeni és a beküldött videókat a nemzetközi zsűri értékelte. Szeretettel gratulálunk a díjazottaknak, akik között nemcsak tanulóink, de tanáraink is megtalálhatók!

A VI. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Versenyen szóló zongora kategóriában Petróczi Anna Fruzsina II. díjat nyert. Tanára: Bögös-Minya Ágnes.
Iskolánk magánénekes növendéke, Köszörüs Sára a VI. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Versenyen kategóriájának I. helyezettje lett. Tanára: Ludmány Andrásné, zongorán közreműködött Sárváriné Szilágyi Valéria
A VI. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Versenyen iskolánk gitártanára, Nagy Gábor, a Con Fuoco gitárduó tagjaként I. helyezést ért el a kamarazene kategóriában.