Hírek A Debreceni Zenede hírei

Weiner Leó Országos Kamarazene Verseny

A Weiner Alapítvány és a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Kamarazene Tanszéke meghirdeti a Weiner Leó Országos Kamarazene Versenyen kodályos tanulókért is izgulhattunk.

Bár a Burai Zsolt és Szilágyi Péter alkotta párost a zsűri nem jutalmazta díjjal, mégis örvendetes, hogy a beküldött felvétel alapján alkalmasnak találták tanulóinkat az országos döntőn való fellépésre. Nem mindennapi kihívást jelentett a tanulópárosnak és felkészítő tanáruknak, Nagy Máténak az, hogy 60–70 perc közötti szabadon választható koncertműsorral felkészüljenek a 2023. február 5-i eseményre.

Külön öröm, hogy a Zeneakadémián egyre népesebb kodályos szurkolótáborral lehet találkozni 🙂

Szeretettel gratulálunk az elvégzett munkához és további sikereket kívánunk!