Hírek Zeneiskolai hírek

XV. Koncz János Hegedűverseny – eredményeink

A Szombathelyen 2016. december 2-4. között megrendezett XV. Országos Koncz János Hegedűverseny döntőjében iskolánk 4 tanulója volt érdekelt a területi válogatók eredménye alapján. Az I. korcsoportban Sántha Marisa Susana (tanára Versánszky Ildikó), a II. korcsoportban Nagy Milán (tanára: Hegedűsné Hernádi Éva), a III. korcsoportban Héty Hajnalka (tanára dr. Szilasiné Hajdú Éva) és Kovács Marietta (tanára Barra Ákos) képviselte iskolánkat. Zongorán közreműködtek Bojti Eszter, Ficsor Erika és Teremi Dárius. Minden tanulónk felkészülten, iskolánkhoz méltó színvonalon versenyzett. A verseny eredményeként Teremi Dárius zongorakísérői díjat kapott, iskolánk pedig jutalmazott iskola lett. Szeretettel gratulálunk minden résztvevőnek!