Hírek A Debreceni Zenede hírei

Zeneiskolai felvételi lista a 2023/2024. tanévre

Tisztelt Szülők! Gratulálunk gyermekeik sikeres zeneiskolai felvételi meghallgatásához a 2023/2024. tanévre!

Szolfézs-zeneismeret tanszakra felvettek

Azok a növendékek, akik szolfézs-zeneismeret tanszakunkra nyertek felvételt, csoportba sorolásukról, illetve a szolfézs órák idejéről és helyéről (heti 2×45 perc) gyermekük leendő szolfézs tanárától fognak az önök által megadott e-mail címen értesítést kapni augusztus utolsó hetében.
Az előképző osztályos növendékeinknek tehát nem kell külön órabeosztásra jönniük, az első órájuk 2023. szeptember 7. CSÜTÖRTÖKÖN, vagy szeptember 8. PÉNTEKEN lesz.

Hangszerre felvettek

A hangszerre felvett növendékek órabeosztása 2023. szeptember 4-5. napokon tartjuk. A megjelölt napok közül bármelyiken – 14:00-17:00 között kérjük jelenjenek meg iskolánkban az egyéni hangszeres és hozzá csatlakozó szolfézs csoportos órák beosztása miatt. Új hangszeres növendékeink zeneiskolai tanáruk nevét ezen a napon az aulában kifüggesztett hirdetőn találják meg. Kérjük, az ÓRABEOSZTÁSRA hozzák magukkal gyermekük iskolai órarendjét, vagy egyéb délutáni elfoglaltságaik időpontjait, hogy a zeneiskolai órákat kollégáink ezek figyelembe vételével próbálják beosztani.

Az első szolfézs órák 2023. szeptember 7-8-án lesznek az előzetesen egyeztetett és ismertetett beosztás szerint.

Pótfelvételi

Pótfelvételi a Zeneiskolában csak korlátozott számban és bizonyos hangszereken lehetséges 2023. augusztus 29-én. 14:00-16:00 között.

A 2023/2024-as tanév kezdésével kapcsolatos egyéb információkat keressék honlapunkon 2023. augusztus 23-át követően.

Felvételi lista