Hírek A Debreceni Zenede hírei

Zeneiskolai felvételi lista a 2024/2025. tanévre

Tisztelt Szülők! Gratulálunk gyermekük sikeres zeneiskolai felvételi meghallgatásához a 2024/2025. tanévre!

Szolfézs-zeneismeret tanszakra felvettek

Azok a növendékek, akik szolfézs-zeneismeret tanszakunkra nyertek felvételt, csoportba sorolásukról, illetve a szolfézs órák idejéről és helyéről (heti 2X45 perc) gyermekük leendő szolfézs tanárától fognak az önök által megadott e-mail címen értesítést kapni augusztus utolsó hetében. Az előképző osztályos növendékeinknek csak az első órán kell megjelenni (2024. szeptember 4-5-6-án), ahogy a leendő tanáruktól e-mailben megkapják az óra időpontját, az ÓRABEOSZTÁS rájuk nem vonatkozik.

Hangszerre felvettek

A hangszerre felvett növendékek ÓRABEOSZTÁSA 2024. szeptember 2-3-án lesz. A megjelölt napok közül bármelyiken – 14:00-17:00 között kérjük jelenjenek meg iskolánkban az egyéni hangszeres és hozzá csatlakozó szolfézs csoportos órák beosztása miatt. Új hangszeres növendékeink zeneiskolai tanáruk nevét ezen a napon az aulában kifüggesztett hirdetőn találják meg. Kérjük, az ÓRABEOSZTÁSRA hozzák magukkal gyermekük iskolai órarendjét, vagy egyéb délutáni elfoglaltságaik időpontjait, hogy a zeneiskolai órákat kollégáink ezek figyelembe vételével próbálják beosztani.

Az első szolfézs órák 2024. szeptember 4-5-6-án lesznek az előzetesen egyeztetett és ismertetett beosztás szerint.

Pótfelvételi

Pótfelvételi a Zeneiskolában csak korlátozott számban és bizonyos hangszereken lehetséges 2024. augusztus 29-én. 14:00-16:00 között.

2024/2025-ös tanév kezdésével kapcsolatos egyéb információkat keressék honlapunkon 2024. augusztus 23-át követően. (www.debrecenizenede.hu)

Felvételi lista