Hírek Zeneiskolai hírek

Zeneiskolai felvételi névsorok

A 2016/2017. tanévre felvett tanulók névsorát tesszük közzé. Tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy 2016. július 5-8 -ig 08:00 – 16:00 között a Zeneiskola épületében van lehetőség a felvételi határozatok átvételére. Ezt követően a nyár folyamán minden csütörtökön 08:00-13:00  között lesz erre lehetőségük! 2016. szeptember 1-2-án 14:00-17:00 között történik a hangszeres és szolfézs órák beosztása. Kérünk mindenkit, hogy ezen a két napon mindenképp jelenjenek meg! A térítési és tandíjakat 2016. szeptember hónapban kell majd befizetni személyesen az intézményben az erre kijelölt helyen. A mértékét 2016. július 11. követően tesszük közzé honlapunkon!

Zeneismeret tanszakra felvettek

  1.  Abaffy Lilla
  2.  Agárdi Krisztián
  3.  Alibán-Puskár Liza
  4.  Ander Csenge Alexandra
  5.  Bakó Hédi
  6.  Balla Csongor
  7.  Balogh Ákos
  8.  Balogh Panna
  9.  Baré Ninett
  10.  Becsky Kinga
  11.  Berkó Botond
  12.  Bíró Blanka Sára
  13.  Bíró Péter Gordon
  14.  Bodó Lara
  15.  Borók Luca
  16.  Boros Tekla
  17.  Bráde Bálint
  18.  Bubán Tamás
  19.  Buga Marcell
  20.  Csernovics Anna
  21.  Dávid Jutka Erzsébet
  22.  Debreceni Dorián
  23.  Demeter Bori
  24.  Demjén Zsuzsa Mária
  25. Dudik Petra
  26.  Dudik Sára
  27.  Elekes Rajmund
  28.  Erdős Illés Miklós
  29.  Farkas Hanna
  30.  Farkas Panna
  31.  Fedora Emma
  32.  Gregus Illés
  33.  Gulyás Csanád Tamás
  34.  Gurzó Milán
  35.  Gyarmati Zsófia
  36.  Gyöngyösi Karina Daniella
  37.  Gyuricsku Jázmin
  38.  Hadadi Krisztina Éda
  39.  Hamvas Emese Bíborka
  40.  Héjja Boglárka
  41.  Horváth Márta
  42.  Huszti Korina Lara
  43.  Hutóczky Boldizsár
  44.  Jánváry Zsombor Ábel
  45.  Jóna Franciska Dorottya
  46.  Juhász Gergely
  47.  Kádár Blanka Eszter
  48.  Kerekes Luca Zsófia
  49.  Kertész Benjámin
  50.  Keuter Christy Mária
  51. Kis-Mercs Szonja
  52.  Kiss Boglárka
  53.  Kolozsvári Bence
  54.  Kolozsvári Mia Éva
  55.  Komlósi Dorka
  56.  Kompár Levente
  57.  Kovács Ágnes Boglárka
  58.  Kovács Richárd
  59.  Kubinyi Mira
  60.  Lakatos Levente László
  61.  László Lidvina Nóra
  62.  Lehner Csongor Péter
  63.  Lehner Janka Karina
  64.  Lendvai Dávid
  65.  Lévai Hedvig
  66.  Lisztes Tamara Lili
  67.  Lizák Fanni
  68.  Ludányi Anna
  69.  Mandula Veronika
  70.  Matkó-Terhes Gabriella
  71.  Mező Eliza Blanka
  72.  Molnár Lea Sára
  73.  Nagy Levente
  74.  Nagy Regina Zsófia
  75.  Oláh Viktória
  76.  Orosz Franciska
  77. Palásti-Verdo Borka
  78.  Pándy Zsuzsanna Hanga
  79.  Parádi Kenéz Máté
  80.  Patai Ádám László
  81.  Pénzes Nándor Gábor
  82.  Pók Milán
  83.  Pokoraczki Hunor
  84.  Pósán Lili
  85.  Puskás Bálint
  86.  Rácz András Gábor
  87.  Rácz Tomor
  88.  Révész Dorka
  89.  Sass Kamilla
  90.  Solymosi Jonatán
  91.  Sós Lelle
  92.  Sperka Sarolta
  93.  Szabó Kata
  94.  Szalay Bence
  95.  Szanics Ferenc
  96.  Szántó Szonja Anna
  97.  Szentjóbi Máté
  98.  Tárnok Dóra
  99.  Tárnok Tamás
  100.  Tímári Petra Noémi
  101.  Tóth Johanna
  102.  Tóth Patrik
  103. Varga Janka
  104.  Varga Nóra Lilla
  105.  Varga Zsuzsa
  106.  Vargyas Panna Sára
  107.  Vattai Luca
  108.  Veres Nadin Benedikta

HANGSZERRE FELVETT TANULÓK

Billentyűs tanszakra

  1.  Ágoston Gréta zongora
  2.  Antal Dorka zongora
  3.  Balogh Márton zongora
  4.  Bartusek Eszter zongora
  5.  Battai Bíbor Rózsa zongora
  6.  Becsky Zsófia zongora
  7.  Benedek Barbara zongora
  8.  Czifra Kitti zongora
  9.  Csathó Emese zongora
  10.  Deczki Áron zongora
  11.  Erdei Emese zongora
  12.  Ezüstszegi Nikolett zongora
  13.  Fárbás Emma zongora
  14.  Fazakas Janka Míra zongora
  15.  Fodor Kincső zongora
  16.  Gajdács Jonathán zongora
  17.  Gáspár Adél Emma zongora
  18.  Hermann Zalán Olivér zongora
  19.  Hornyik Margaréta zongora
  20.  Huszti Máté zongora
  21.  Irinyi Tamás zongora
  22.  Juhász Márton zongora
  23.  Juhász Rebeka zongora
  24.  Kellermann Rozina zongora
  25.  Kerékgyártó Rebeka Dóra zongora
  26.  Kozár László Gábor zongora
  27.  Kuhn Borbála zongora
  28.  Ládi Gréta zongora
  29.  Leny Dorina Ágnes zongora
  30.  Molnár Lili Flóra zongora
  31.  Nagy Fóris Lili zongora
  32.  Opposits Boglárka zongora
  33.  Paládi Boglárka zongora
  34.  Papp Johanna zongora
  35.  Péter-Szarka Lídia zongora
  36.  Porczió Panna Mónika zongora
  37.  Rápolti Laura Fanni zongora
  38.  Susánszki Anett zongora
  39.  Szabó Domonkos zongora
  40.  Szabó László zongora
  41.  Széles Abigél zongora
  42.  Széles Hanna zongora
  43.  Széles Máté zongora
  44.  Terdik Zselyke zongora
  45.  Toszó Ivett zongora
  46.  Vincze Réka zongora
  47.  Zsombor Dorottya zongora

Népzene

  1.  Bán Nóra Citera
  2.  Gemza Csongor Népi hegedű
  3.  Hajdu Alexandra Népi hegedű
  4.  Horváth Nikolett Népi ének
  5.  Kala Vince Népi hegedű
  6.  Kaszoni Zsuzsanna Népi hegedű
  7.  Kiss Viktória Petra Citera
  8.  Nagy Csenge Édua Népi hegedű
  9.  Szőke Hanna Népi hegedű
  10.  Ungvári Enikő Citera
  11.  Vass Boglárka Népi ének

Elektroakusztika, hárfa, ütő

  1.  Acsai József Sámuel ütő
  2.  Balogh Amanda Hárfa
  3.  Bánsági Hanna Nóra Elektroakusztika
  4.  Domán Áron Ütő
  5.  Donkó Anna Zsófia Hárfa
  6.  Haramura Máté Elektroakusztika
  7.  Lisztes Dominik Imre Elektroakusztika
  8.  Rábai Sándor Ütő
  9.  Restás Lea Csenge Elektroakusztika
  10.  Schuszter Bálint Ütő
  11.  Szántó Boldizsár  Elektroakusztika
  12.  Tölli Gabriella Ütő

Fafúvós tanszak

  1.  Balázs Borbála Tekla furulya
  2.  Bence Kristóf  klarinét
  3.  Csutak Dénes Dániel oboa
  4.  Diebel-Kiss Balázs Ervin klarinét
  5.  Dorogi Mira Eszter furulya
  6.  Fazakas Borbála fuvola
  7.  Fegyver Emília Hanna furulya
  8.  Ferge Vivien Rita klarinét
  9.  Fülöp Kata fuvola
  10.  Gyarmati Lilla furulya
  11.  Győriványi Georgina Miyuki klarinét
  12.  Halász Nikolett furulya
  13.  Hudák Villő Viola klarinét
  14.  Hüse Kira oboa
  15.  Kádár Zsófia Flóra oboa
  16.  Karasszon Dezső furulya
  17.  Kerekes Lili fuvola
  18.  Keuter Fébe Hester fuvola
  19.  Kiss Hajnalka fuvola
  20.  Kiss Péter Boldizsár furulya
  21.  Kuhn Veronika fuvola
  22.  Kulcsár Enikő fuvola
  23. Kunkli Luca furulya
  24.  Magura Sára furulya
  25.  Nagy Judit Anna fuvola
  26.  Németh Vilmos Márton klarinét
  27.  Opposits Ágota klarinét
  28.  Pándi Dorottya furulya
  29.  Péli-Endrődi Soma furulya
  30.  Péva Lujza klarinét
  31.  Sós Dániel klarinét
  32.  Szabó Marcell oboa
  33.  Szekeres Abigél furulya
  34.  Szolnoki Nóra Julianna furulya
  35.  Tóth Anna Gabriella oboa
  36.  Tóth Péter Sándor furulya
  37.  Varga Hédi furulya
  38.  Végvári Bence furulya
  39.  Vékás Annabella fuvola
  40.  Zudor Sarolta furulya

Rézfúvós tanszak

  1.  Balázs Máté Dénes tuba
  2.  Horváth Simeon tenorkürt
  3.  Hüse Gergő Ferenc tuba
  4.  Jánosy Bálint kürt
  5.  Kovács Boglárka tenorkürt
  6.  Kristóf Botond Zsigmond kürt
  7.  Leposa Csanád trombita
  8.  Lévai Kristóf trombita
  9.  Nagy Imre Ádám tenorkürt
  10.  Schuster Áron harsona
  11.  Somogyi Benedek tuba
  12.  Teleki Huba trombita
  13.  Wágner Ferenc tenorkürt

Magánének tanszak

  1.  Boros Boglárka Márta magánének
  2.  Egry Renáta magánének
  3.  Juhász Fanni magánének
  4.  Kiss Boglárka Emma magánének
  5.  Kiss Noel magánének
  6.  Miskolczi Ramóna magánének
  7.  Rácz Vivien Zsuzsa magánének
  8.  Tordai Rebeka magánének
  9. Uzonyi Katalin magánének/orgona

Vonós tanszak

  1.  Acsai Terézia Anna hegedű
  2.  Bacsa Dániel hegedű
  3.  Balogh Hanna Petra hegedű
  4.  Bicskey Katalin hegedű
  5.  Borbély Petra Viktória hegedű
  6.  Borók Sára hegedű
  7.  Bozsódi Erika hegedű
  8.  Csabai Samu hegedű
  9.  Dandé Sára Zita hegedű
  10.  Dani József Dávid hegedű
  11.  Diviánszky Lilla hegedű
  12.  Elek Dorottya hegedű
  13.  Filep Ábel hegedű
  14.  Hajdu Viktória hegedű
  15.  Hatvani Dóra hegedű
  16.  Holozsai Lili hegedű
  17.  Hornyik Flóra hegedű
  18.  Hunyadi Panna Rebeka hegedű
  19.  Kártik Hanna Larina hegedű
  20.  Kelemen Erika Petra hegedű
  21.  Keresztessy Lilla hegedű
  22.  Kovács Noémi Kira hegedű
  23.  Kupovics Villő Enikő hegedű
  24.  Montlika Kitti hegedű
  25.  Nagy Ágnes hegedű
  26.  Nagy Rita Petra hegedű
  27.  Németh Máté Csaba hegedű
  28.  Pozsga Eliána hegedű
  29.  Puskás Panka hegedű
  30.  Restás Marianna Emese hegedű
  31.  Sarkadi Adél Klára hegedű
  32.  Sütő Hédi hegedű
  33.  Szabó Károly hegedű
  34.  Szabó Lili Bíborka hegedű
  35.  Szilágyi Réka hegedű
  36.  Szilágyi Zselyke Julianna hegedű
  37.  Szilvási Orsolya hegedű
  38.  Tamási Maja hegedű
  39.  Tóth Sára hegedű
  40.  Vajda Krisztina hegedű
  41.  Vajda Marcell István  hegedű
  42.  Vajda Máté hegedű
  43.  Vilmányi Mátyás hegedű
  44.  Vizhányó Rozália hegedű
  45. Bégány Ervin gordonka
  46.  Dzsula Petra gordonka
  47.  Grubisics Réka gordonka
  48.  Kapczár Emma gordonka
  49.  Karácsony Ákos gordonka
  50.  Nagy Zsófia gordonka
  51.  Petrus Patrik Robin gordonka
  52.  Szabó Boglárka gordonka
  53.  Szabó József Áron gordonka
  54.  Tarsoly Andor Zoltán gordonka
  55.  Telepóczki Viola gordonka
  56.  Varga Doren  gordonka

Tanszak és hangszer váltó növendékek

  1.  Arany Virág Zsófia fuvola Sramkóné G.I.
  2.  Bácsi Donát trombita Szabóné Puskás Ibolya
  3.  Béke Csanád Hunor furulya Tóth József
  4.  Bodó Hanna oboa Bűdi Hella
  5.  Buglyó Petra népi ének Csendesné T.L.
  6.  Burai Kincső népi ének Csendesné T.L.
  7.  Csávás Luca Sára fuvola Cseri Gyöngyi
  8.  Csík Tamara Emma fuvola Sramkóné G.I.
  9.  Molnár Csenge zongora Sárváriné
  10.  Molnár Szabolcs népi hegedű Kálmán Péter
  11.  Nagy Lukács népi ének Csendesné Tóth Lilla
  12.  Révész Hanna magánének Nagyné K. Ildikó
  13.  Scherfel Tamás kürt Szabóné P. Ibolya
  14.  Schmidt Sára  citera nem ismert 
  15.  Veres Hunor népi hegedű Kálmán Péter

Akkordikus tanszak

  1.  ANDER CSENGE ALEXANDRA gitár
  2.  BALÓ ESZTER gitár
  3.  BOKOR LEVENTE gitár
  4.  CSARNAI ANNA gitár
  5.  KRISTÓF ANNA gitár
  6.  LÁSZLÓ LIDVINA NÓRA gitár
  7.  LUDMÁNY MARCELL gitár
  8.  MOLNÁR MÁRK gitár
  9.  SIPOS HENRIETTA gitár
  10.  SZÉCSI DÁVID gitár
  11.  SZÉN LILIÁNA gitár
  12.  SZILASI MIKLÓS gitár
  13.  VAD DORKA  gitár

Zeneoviba felvételt nyertek

A beiratkozásról érdeklődni 2016. szeptember 1-2. Ludmány Antalnénál

  1.  Almási Gábor
  2.  Antal Fanni
  3.  Bakos Farkas
  4.  Bán István
  5.  Csorba Hunor
  6.  Daku Balázs
  7.  Gyarmati Balázs
  8.  Győriványi Bulcsú Ágost
  9.  Manó Konstantin
  10. Szilágyi Mónika