Hírek A Debreceni Zenede hírei

Zeneiskolai gordonkaverseny – döntősök

Az online értékelések után kialakult a döntősök névsora. A versenybizottság döntése alapján az 51 pont és az 51 pont fölötti pontszámot elért versenyzők vehetnek részt a XVI. Országos Friss Antal Gordonkaversenyen. A névsort sajnos nem tehetjük közzé, a résztvevőket egyénileg kell értesítenünk. Az országos döntő nevezési határideje: 2020. december 15. A döntő megrendezési formájáról (személyes megjelenés vagy digitális forma) a vírushelyzet alakulásának függvényében később születik döntés.

Tájékoztató a 2020/2021. tanévi XVI. ORSZÁGOS FRISS ANTAL GORDONKAVERSENY lebonyolításának átszervezéséről

A döntőt rendező intézmény:
Szolnoki Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola
OM azonosító: 040099
5000 Szolnok, Réz u.1.
Telefon/fax: 06-56/514-628
E-mail: bbzenesuliofag@gmail.com
Honlap: www.bbzenesuli.hu