Hírek A Debreceni Zenede hírei

Zeneiskolai trombitaverseny – döntősök

Az online értékelések után kialakult a döntősök névsora. Az országos döntőn az 54 pontot, vagy annál többet elért versenyzők vesznek részt. A névsort sajnos nem tehetjük közzé, a résztvevőket egyénileg kell értesítenünk. Az országos döntő nevezési határideje: 2021. március 12. A döntő megrendezési formájáról (személyes megjelenés vagy digitális forma) a vírushelyzet alakulásának függvényében később születik döntés.

Tájékoztató a 2020/2021. tanévi XV. ORSZÁGOS LUBIK IMRE TROMBITAVERSENY lebonyolításának átszervezéséről

A döntőt rendező intézmény:
Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola
OM azonosító 040175
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság u. 2./a
Telefon/fax: 06-92/596-375
E-mail: paloczi@zegzene.sulinet.hu
Honlap: www.zegzene.hu